Autor Tema: Inicijativa za štrajk  (Pročitano 130496 puta)

moša

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 201
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #195 poslato: Decembar 08, 2013, 07:17:15 posle podne »
Bio čovek instruktor vožnje pa zna


xl

  • Gost
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #196 poslato: Decembar 08, 2013, 08:20:54 posle podne »
AJDE KOLEGE DA MI SAD NAPRAVIMO !!!!!!!
  ZAJEDNICU POSTENIH AUTO SKOLA U SRBIJI

Instruktor Pera

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 54
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #197 poslato: Decembar 08, 2013, 08:26:25 posle podne »
Zašto ?  Nema potreba.
Sad kad ode on i možda još par njih, napraviće od ove naše pravu POŠTENU ZAJEDNICU :) .

struka

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #198 poslato: Decembar 08, 2013, 09:36:04 posle podne »
Kolege,
spustite loptu,pas igra,od noge do noge... Vidim da ste aktivni,veoma razočarani,ali ne smemo da se delimo!
To je najgori mogući scenario i vidite da  samo miševi pilićare sada,ali mali je grad,ma zemlja nam je mala, a obraz se gubi samo jednom.
Čuvajte svoj i korak po korak. Vidite li da je "mrak" u novinarstvu,da je selektivno?
Budite pametni,tiha voda breg roni.




rodak

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 44
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #199 poslato: Decembar 08, 2013, 09:56:24 posle podne »
stvarno ljudi u dilemi sam da alvirovic ima nesto protiv auto skola pa ti ljudi su mu bili najverniji gledaoci a on stalno trpa sve u isti kos te skole ovo te skole ono to su svi primetili neznam zbog cega to,pa vecina tih ljudi radi posteno ako neko ne radi pa ima ko ce to da resi , zasto g-dine alvirovicu, da li znas za troskove u poslednje vreme,takse,licence,polaganja,putovanja,radovi, registracije,potvrde i ko zna sta jos i na kraju svi ispadosmo lopovi, ako  dode ovo do tebe priznaces malo neozbiljno u najmanju ruku da ne upotrebim neku tezu rec, jer za sve ovo mi moramo to da zaradimo da bi imali, budzet  je od nas ite kako daleko.......

Srbija do Tokija

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #200 poslato: Decembar 08, 2013, 10:26:04 posle podne »
Ovde se zakuvalo zestoko, vodi se pravi rat.
Neko je resio da satanizuje sve Auto Škole, da ovaj nas posao, zanat sroza na najnize moguce grane.
Nekom smo trn u oku.
Nema tu vise logike, neko ima racunicu i racuna.
Imam utisak da se ovde radi o necemu velikom, da se lobira, da se licence daju smisljeno i planski.
Pojavljuju se nove Auto Skole, sa novim dozvolama a Skole koje su decenijama radile vec su uveliko ugasene.
Gotovo svi iskusni instruktori sa dugogodisnjim stazom su ostali bez posla. Krem nase struke ne radi. Ljudi su na ulici.
Sve su okrenuli protiv nas. I MUP, Agenciju, kandidate, roditelje, medije a sad huskaju i nas instruktore jedne na druge.
Sta da radimo, ima li izlaza, da li ce biti uskoro nesto bolje za nas?
Da li mozemo mi nesto da uradimo za sebe, za nas?
Ako je to to, ako nema nade i pomoci neko treba iz PKAS da izadje i da kaze da je uradjeno sve sto je moglo da se uradi. Da znamo sta nam je dalje ciniti, Da smo prepusteni sami sebi i da se dalje borimo kako znamo i umemo.


Bane

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil

Bane

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #202 poslato: Decembar 08, 2013, 11:09:35 posle podne »
Pod hitno promeniti sediste PKASS, da Vas podsetim da je sediste Borska 43, Rakovica, pomenuta adresa je i sediste 10 + , Spasoje na fin nacin si se posrao po svima nama, Petre reaguj!!!

Instruktor Pera

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 54
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #203 poslato: Decembar 08, 2013, 11:32:01 posle podne »
Zašto ?  Nema potreba.
Sad kad ode on i možda još par njih, napraviće od ove naše pravu POŠTENU ZAJEDNICU :) .
Da pa ce opet da rade obuku za 10.ooo, din,, a ja budala pootrosim ninimum 12.000 din samo za gorivo.

Izgleda da me kolega nije razumeo ( ili nisam ja njega) ali ako još jednom pročita šta sam napisao biće sve jasnije. Na poziv XL-a da napravimo novu poštenu zajednicu auto škola sam odgovorio da nema potrebe jer kad ode Spasoje iz ove naše zajednice automatski će mo imati poštenu zajednicu.
Sad ono rad za 10.000. dinara nisam ja razumeo štza je pisac hteo da kaže.
A šta mislim o tom Spasoju napisao sam nekoliko postova iznad, na prošloj je strani.
Nadam se dasmo se razumeli, ako to uopšte nekome nešto znači :) .

robyn

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 72
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #204 poslato: Decembar 09, 2013, 12:55:39 pre podne »
Moj drug se pre mesec dana javio na konkurs,  za vozaca u drzavnoj ustanovi ...Zadravstvena org." Higijenski Zavod za zdravstvenu zastitu". Valjda se tako zovu. Oni rade ispitivanja na sve vrste bakterija,virusa itd. Tamo su mu rekli da bez diplome iz NAVAK-a ne moze da ucestvuje u konkursu.

mare

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 62
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #205 poslato: Decembar 09, 2013, 12:52:17 posle podne »
nasekiraces ga....

mrkiboy74

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #206 poslato: Decembar 09, 2013, 06:14:08 posle podne »
Moj drug se pre mesec dana javio na konkurs,  za vozaca u drzavnoj ustanovi ...Zadravstvena org." Higijenski Zavod za zdravstvenu zastitu". Valjda se tako zovu. Oni rade ispitivanja na sve vrste bakterija,virusa itd. Tamo su mu rekli da bez diplome iz NAVAK-a ne moze da ucestvuje u konkursu.


Da, ovako nešto sam i ja nedavno čuo.. Tako da je sad već sve jasno.. Skupilo se društvance koje želi da preuzme sve, a mi pokušavamo da se žalimo upravo tom društvancetu..

akademija

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #207 poslato: Decembar 09, 2013, 08:02:55 posle podne »
Moj drug se pre mesec dana javio na konkurs,  za vozaca u drzavnoj ustanovi ...Zadravstvena org." Higijenski Zavod za zdravstvenu zastitu". Valjda se tako zovu. Oni rade ispitivanja na sve vrste bakterija,virusa itd. Tamo su mu rekli da bez diplome iz NAVAK-a ne moze da ucestvuje u konkursu.


Da, ovako nešto sam i ja nedavno čuo.. Tako da je sad već sve jasno.. Skupilo se društvance koje želi da preuzme sve, a mi pokušavamo da se žalimo upravo tom društvancetu..
Već postaje javna tajna da iza svog ovog ludila stoji pakt od 6/šest/ "zaverenika" koji su po mafijaškom obrascu "ČIKAGO '30-te", su osmislili gušenje svake konkurencije i podele Srbije na šest "interesnih zona". Prema neformalnim informacijama ovo je predmet interesovanja i izvesnih službi...

razocarani

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 106
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #208 poslato: Decembar 11, 2013, 05:41:25 posle podne »
evo, sta ce biti sa ovim profesorima? hoce li i njima oduzeti licence?... pa ko dobije ovakve mangupe, po Alvirovicu i 10+ moze odmah katanac na vrata, ili da ih posalje direktno njima na preobuku, dodatnu obuku....

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/426376/Muce-profesore-skidaju-se-goli-i-unistavaju-skolu-Sokantno-ponasanje-djaka-u-Cacku
« Poslednja izmena: Decembar 11, 2013, 08:20:32 posle podne razocarani »

Jablan

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #209 poslato: Decembar 11, 2013, 06:10:32 posle podne »
Orange County Police Car Chase - Benny Hill Themed