Autor Tema: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?  (Pročitano 13099 puta)

mrkiboy74

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 23, 2013, 09:23:50 posle podne »
Tako se zakon sprovodi u srbiji!!!


Zakon u Srbiji ? A šta je to ?

mrkiboy74

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 23, 2013, 09:34:37 posle podne »

Srbija do Tokija

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 28, 2013, 02:40:55 posle podne »
 Hajde sada PKAS, lepo objasnite zasto nema polaganja? Zasto se stalo sa radom? Kad krecemo sa radom?. Zasto je ugasen ogroman broj skola? Zasto je ogroman broj instruktora ostao bez Hleba?
Pa vi ste PRIVREDNA KOMORA!!!
Nije VAS cilj da ugasite skole, ostavite ljude bez posla, drugima da ne omogucite da rade.
Da li vi znate sta je cilj jedne PRIVREDNE KOMORE?
AJDE SAD SVI OSTAVKE, SVI DO JEDNOG!!!!
Lako cemo mi sa drugima ali protiv vas veoma tesko.
Jedina nada STRAJK DO ISPUNJENJA I NAJMANJEG NASEG USLOVA

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 28, 2013, 02:56:14 posle podne »
ZAPOSLJAVATE NOVOPECENE NEISKUSNE PREDAVACE KOJI SU JUCE PLOZILI B KATEGORIJU I KOJI SU KUPILI DIPLOMU A INSTRUKTORE SA OGROMNIM ISKUSTVOM I DUGOGODISNJOM PRAKSOM I RADOMIZBACUJETE NA ULICU PA VI NISTE NORMALNI STVARNO I NEMOJTE SE VISE NI OGLASAVITI NITI JAVLJATI OVO JE VAN SVAKE PAMETI :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

sasa69

  • Gost
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 28, 2013, 03:08:12 posle podne »
Hajde sada PKAS, lepo objasnite zasto nema polaganja? Zasto se stalo sa radom? Kad krecemo sa radom?. Zasto je ugasen ogroman broj skola? Zasto je ogroman broj instruktora ostao bez Hleba?
Pa vi ste PRIVREDNA KOMORA!!!
Nije VAS cilj da ugasite skole, ostavite ljude bez posla, drugima da ne omogucite da rade.
Da li vi znate sta je cilj jedne PRIVREDNE KOMORE?
AJDE SAD SVI OSTAVKE, SVI DO JEDNOG!!!!
Lako cemo mi sa drugima ali protiv vas veoma tesko.
Jedina nada STRAJK DO ISPUNJENJA I NAJMANJEG NASEG USLOVA

Evo, odgovorio ti Petar davno, mora da si preskocio...

Ствари стоје овако, па се вама свидело или не. Ова реорганизација обуке је наступила, јер је била јасна чињеница да има бар 30% вишка инструктора (школа још више, јер је било много школа са једним инструктором). Желело се ''уозбиљити ово образовање''.
Наравно, пошто је правила радила само бирократија дошли смо до Закона и Правилника који немају везе са памећу и животом. Сва наша настојања да се бирократија опамети нису уродила плодом. Руку на срце било је и пмака, али опет само када се бирократија смиловала да нешто од наших промедби прихвати.

Srbija do Tokija

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 28, 2013, 04:47:22 posle podne »
Ja ne mogu da shvatim da u jednoj drzavi  MUP moze da zaustavi polaganje vozackih ispita i da za to se nikog ne plasi. Nije mi jasno kako to vlast sme da uradi. Zaustaviti rad jedne bitne grane ( obuke kandidata) i praviti se da je to sve normalno. Ja koliko shvatam, MUP je u redu  i to da ni jedna skola nema dozvolu za obuku kandidata, cak i narednih godinu dana. 
Pa za ovakvu situaciju u nekim drzavama bi ministri i ostavke morali da daju.
Brine me i to da iz vrha vlade ovo ne dotice.
Voleo bih da smo slozni, pa da niko od nas i ne zeli da radi tj. kazemo da ovako vise ne moze. Dok stvari ne dovedete u red, nema obuke kandidata. Voleo bi onda da ih vidim kako su snazni i silni.
 Sad ih mozemo poraziti i vratiti stvari u normalan i realan tok jer oni  stvarno vise ne znaju sta rade.


xl

  • Gost
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 28, 2013, 06:32:00 posle podne »
Dali  znaju da kod nas vecina ljudi ima PLATU 133 LITE GORIVA !!!!!!!!
80 LITARA goriva , placa račune
53 lire mu ostane za zivot.  Bar kod nas u manjim mestima !!!!! :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(


Instrukor voznje bre

  • Gost
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #22 poslato: Novembar 10, 2013, 05:20:55 posle podne »
Ne znaju!