Autor Tema: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?  (Pročitano 13100 puta)

instruktorinstruktor

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« poslato: Oktobar 14, 2013, 02:31:10 posle podne »

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 14, 2013, 04:10:21 posle podne »
nasa drzava nema snage i znanja da napravi odmoriste pored autoputa,ili autoput beograd novi sad..koji kao i da ga nema..,uzas.neznamo napraviti cak ni regulaciju saobracaja,(juce gledam izlaz za ns na autoputu iz bgd),pa to nema nigde ,strasno..,a ne da napravimo saobracajno edukativni sistem.inzenjeri sa kupljenim diplomama i inzenjeri zastarelog sistema,onih pravih nema...uhlebili se u mupu ...koji ih unisti za godinu dana..
malo su nas bombardovali..maloo

BIGBOSS

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 14, 2013, 10:17:44 posle podne »
Bane ce uvesti red vidis da se razume i fleksibilan je u saradnji sa desetkom plus kako njoj odgovara kao da je ona sama u ovoj drzavi i da niko drugi nezna obucavati zalosno...

robyn

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 72
    • Pogledaj profil
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 14, 2013, 10:59:49 posle podne »
POZDRAV ZA BANETA I MUP,ABS I CIJELU  CRNU GORU. SAMO DIKTATURA SRBIJI POMAZE. OSTRO DO KRAJA, IMA KO HOCE, IMA KO HOCE I MOZE !!

instruktorinstruktor

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 15, 2013, 09:05:53 pre podne »
Ostro po drugima, a da ti njega vodis u Crnu goru pa ostrite koliko hocete.Imaju pojedini koji su se bavili kriminalnim radnja prodajuci dozvole stekli imetak.Sad umesto da su u zatvoru, oni se trse.
Srbijo zalosna ti majka sta doceka, zablesavaju nas neki nebuloznim zakonima, doce nam siptari do Beograda.
Ako je za skolu potrebno 100.000e, koliko je potrebno za fotelju strucnog kadra iz navodnih institucija vise mi je muka da ih pominjem?Crpe sredstva iz budzeta i filozofiraju, a pritom se bave kriminalnim radanjama.Gde su nadlezni,gde je UKP da ispita ceo slucaj?
Sramota sta jadni narod trpi, a pojedinima je bolje da cute.

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 15, 2013, 01:17:19 posle podne »

sasa69

  • Gost
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 15, 2013, 01:19:36 posle podne »
Dadoh ja pre neki dan,  na drugom mestu, evo da ponovim..

http://www.kurir-info.rs/navak-pravi-centar-u-zajecaru-clanak-1018909

Na prostoru ispod Kraljevice nići će pravi biser, čija će vrednost biti veća od dva miliona evra i gde će mnogi Zaječarci dobiti i radno mesto

Dogovor centar gradi... Saša Mirković i Mirko Alvirović

ZAJEČAR - Za bezbednije drumove.
Nacionalna vozačka akademija, u saradnji s Gradom Zaječarom, otvara regionalni centar za istočnu Srbiju.
Na prostoru ispod Kraljevice nići će pravi biser, čija će vrednost biti veća od dva miliona evra i gde će mnogi Zaječarci dobiti i radno mesto, a svi stanovnici Timočke Krajine i istočne Srbije moći će da se obučavaju na bezbednoj stazi i imaju bezbednu vožnju.
Ova saradnja Grada Zaječara i NAVAK dogovorena je između predsednika Skupštine Grada Saše Mirkovića i direktora NAVAK Mirka Alvirovića.

instruktorinstruktor

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 15, 2013, 01:47:04 posle podne »
Kako je taj Alvirovic uspesan covek napravi imperiju sve od voditeljske plate sa RTS-a,on se reklamira i besedi sa strucnjacima dok mi placamo pretplatu.
Odakle takvim likovima i 100.000e da li se neko posvetio toj tematici, od cega ce on da finansira izgradnju bas u Zajecaru?
Ovo da je prava drzava odmah bi nadlezni utvrdili odakle finansije za takav poduhvat.Zasto pljuje po skolama i instruktorima verovatno zbog prevlasti kako bi on obucio sve kandidate u Srbiji.
Ko je akreditovao navodnu nacionalnu akademiju sigurne voznje?Gde on i sincici uz pomoc ovih iz Mupa,Abs,komiteta za bezbednost,gdina Rasete stvara prostor za unosnu zaradu,a reketira Toyotu za vozila.
Ovo je dno dna, sta se radi od Srbije unistise nas.

rodak

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 44
    • Pogledaj profil
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 15, 2013, 02:37:27 posle podne »
 LJUDI AKO BOGA I PRAVDE BUDE IMALO ZA OVO STO SE RADI SA AUTO SKOLAMA TREBA NEKO DEBELO DA ODGOVARA E PRVI JE ALVIROVIC I PAR STRUCNJAKA OKO NJEGA I NIMALO SE OVO SLUCAJNO NE RADI.

Srbija do Tokija

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 15, 2013, 06:14:37 posle podne »
Od nas prave male majmune. I neka, pa mi smo im sve to dozolili, cim smo odabrali rukovodstvo PKAS.
Mi smo za njih samo " OVCE ZA SISANJE"
Ja sam prvi prevaren

robyn

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 72
    • Pogledaj profil
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 17, 2013, 10:39:57 posle podne »
ma ovo je bila mala ironija na ijekavicu doticnog gospodina i to sto smo doziveli.  nekako sAM poceo da umišljam da je on i nama ŠEF. još koji dan pa ćemo svi da reagujemo na istu komandu- UGASI AUTO ŠKOLE,  ODMAH!!!

dragče

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil

BIGBOSS

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 23, 2013, 08:36:57 posle podne »
Pa zar su i za te cirkuse krive auto skole?Kao sto gospoda Alvirovici i ostali sto nas okrivljuju!!!

mrkiboy74

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 23, 2013, 09:03:29 posle podne »
Pa zar su i za te cirkuse krive auto skole?Kao sto gospoda Alvirovici i ostali sto nas okrivljuju!!!


Kolega, nemoj da se dereš, kriv si i pomiri se s tim..
I za ovo si kriv, i ti i ja i sve naše kolege, tako da ne treba da čudi ako i mi doživimo ovako nešto..

http://www.mondo.rs/a626891/Info/Crna-Hronika/Na-zenu-zbog-spore-voznje-pucao-zandarm.html

BIGBOSS

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Odg: Ovo je sramota Srbije! Dajte svoje misljenje?
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 23, 2013, 09:19:36 posle podne »
Tako se zakon sprovodi u srbiji!!!