Autor Tema: NEMILOSRDNI MUP KRENUO DA PRIMENJUJE SVOJ DRAKONSKE ZAKONE  (Pročitano 5132 puta)

instruktorinstruktor

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
NEMILOSRDNI MUP KRENUO DA PRIMENJUJE SVOJ DRAKONSKE ZAKONE
« poslato: Oktobar 29, 2013, 10:29:41 pre podne »
Po svim gradovima krenulo zakljucivanje dokumentacije, a mi cutimo ko babe.Kao ovce na klanje idemo za njihovim hirovima.
Od nas nista biti nece nema tu srece, nema tu srece.
Mup ce slaviti pobedu!

pekorada

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Odg: NEMILOSRDNI MUP KRENUO DA PRIMENJUJE SVOJ DRAKONSKE ZAKONE
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 30, 2013, 01:10:42 posle podne »
Šta ste očekivali drugo od policijske države. Policija to radi jer ne veruje sebi, a hoće li nama? Neće, sve duk drži šape nad obukim i polaganjem tako će nam biti. Nema rešenja dok je pod okriljem policije rad auto škola. Da je sreće da su odavno isključeni iz toga. Nisu ostale države gore od nas, pa su iz ovoga isključili policiju. Očigledan je primer u BiH, busala se policija, maltretirala auto škole dok je mogla, na kraju su dokazali da mogu bez nje, mnogo bolje i lakše sada rade. Kad ćemo mi doživeti taj dan.

uviz

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 68
    • Pogledaj profil
Odg: NEMILOSRDNI MUP KRENUO DA PRIMENJUJE SVOJ DRAKONSKE ZAKONE
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 30, 2013, 05:04:15 posle podne »
Na zvanicnom sajtu mup-a i abs nema nikakvih saopstenja ni reagovanja na ovu situaciju u kojoj su se nasle autoskole i kandidati koji se nalazeu procesu obuke ili polaganja vozackih ispita,ovo samo po sebi dovoljno govori koliko njih tangira realnost.i koliko su oni iznad nas obicnih smrtnika. ja sam davno shvatio da smo mi obicni gradjani  gradjni drugog reda,drzava nas bukvalno ubija gladju tako sto nam nedozvoljava da radom zaradimo za zivot.ko PREZIMI VIDECE I DRUGI KRUG PAKLA NA PROLECE.

rodak

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 44
    • Pogledaj profil
Odg: NEMILOSRDNI MUP KRENUO DA PRIMENJUJE SVOJ DRAKONSKE ZAKONE
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 30, 2013, 09:10:42 posle podne »
ljudi moji ma oni se poigravaju sa nama nije ih briga sto mi ostajemo bez hleba , njima je plata sigurna mup mora da radi ,da su izbori blizu mozda bi nas neko i pogledao ovako nista samo pod ruku sa ljudima iz autosaobracaja, fapa,.....

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: NEMILOSRDNI MUP KRENUO DA PRIMENJUJE SVOJ DRAKONSKE ZAKONE
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 30, 2013, 09:18:26 posle podne »
i plata i socijalno i penzija..i povlastice..,i dorucak i rucak za 30 dinara..u firmi..
malo su nas bombardovali..maloo

BIGBOSS

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Odg: NEMILOSRDNI MUP KRENUO DA PRIMENJUJE SVOJ DRAKONSKE ZAKONE
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 30, 2013, 09:21:56 posle podne »
i jos mito,jer ovaj zakon samo njima ide na ruku...