Autor Tema: KONTRA UDARAC MUP-a na RTS-u  (Pročitano 18994 puta)

Branislav

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Odg: KONTRA UDARAC MUP-a na RTS-u
« Odgovor #15 poslato: Novembar 07, 2013, 09:59:36 posle podne »
necemo tamo gnaviti istu pricu kao na nasim sastancima,da se od nas par samo ukljuci u raspravu,vi procitajte ono vase pismo sto ste svima uputili,objasnite hronologiju price,i kako nas niko nije udostojio pricanja sa nama,da par hiljada ljudi trenutno i ko zna do kada bez posla,i objasniti javnosti cilj protesta.da ne bude da to radimo jer necemo nikakve promene u sistemu obuke i polaganja.pa ovaj Pejovic radi i prica sta hoce a nas niko ne cuje.krivi mi za sve,te sto nismo reagovali tri godine a oni uslove izbacili tek 26 oktobra.ja nisam podnosio zahtev do tada jer nisam znao sta ce biti sa poligonima,a sad ne znam da li papiri iz katastra dovoljni za lokal ili treba i resenje od poreske uprave da placam porez na poslovni prostor,te ne znam ima li svrhe da sad dobijem dozvolu a pocetkom januara opet budem blokiran jer nemam licenciranog ispitivaca ili predavaca,a dam sad 80000.pa dolazi april daj racunare,pa opet oktobar poligon,tahografi,zujalice,lampice,kamioni,avioni,osvezivaci vazduha,jonizatori,rasterivaci insekata,miseva i ko zna sta ce nam jos traziti.

E stvarno su preterali. Ajd, razumem jonizatore i osvezivace.Nego ,kakve veze imaju rasterivaci insekata. Do kad je rok za to. Jel ima mozda neki instruktor bez posla, da hoce da bude zaposlen na tom mesta. Dajem procenat po rasteranom insektu. Oni stvarno nisu normalni.
« Poslednja izmena: Novembar 07, 2013, 10:01:48 posle podne Branislav »

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: KONTRA UDARAC MUP-a na RTS-u
« Odgovor #16 poslato: Novembar 07, 2013, 10:05:04 posle podne »
http://www.24sata.rs/vesti/aktuelno/vest/auto-skole-i-dalje-zatvorene-protesti-od-sledece-nedelje/112580.phtml
Rašeta kaže da na protestima očekuju podršku taksi uduruženja. Međutim, veća taksi udurženja u Beogradu i Novom Sadu uglavnom nisu upoznata sa pozivom auto-škola i kažu da ne vide razlog da učestvuju u protestima.Kaze Raseta da ce biti na protestima i strajku znaci javno je obecao ipak nismo sami....

BIGBOSS

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Odg: KONTRA UDARAC MUP-a na RTS-u
« Odgovor #17 poslato: Novembar 07, 2013, 10:53:02 posle podne »
bravo deboj,dobre ideje!!!

robyn

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 72
    • Pogledaj profil
Odg: KONTRA UDARAC MUP-a na RTS-u
« Odgovor #18 poslato: Novembar 08, 2013, 12:11:46 pre podne »
Predsednik saveza samostalnih sindikata taxi vozaca i autoprevoznika srbije (www.taxisindikat.rs) i (WWW.SSTVPS.WEEBLY.COM) e-mail sstviaps@gmail.com 0113335450, nam je obecao da ce ljudi njih 2700 izaci na proteste kad i mi. nemojte nista da brinete.


deki00

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Odg: KONTRA UDARAC MUP-a na RTS-u
« Odgovor #19 poslato: Novembar 08, 2013, 04:14:11 posle podne »
Kakav shok sa danasnim mailom iz Mup-a. Hvala Bogu da postoje advokati. Nizak udarac!

deboj

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Odg: KONTRA UDARAC MUP-a na RTS-u
« Odgovor #20 poslato: Novembar 08, 2013, 04:33:00 posle podne »
a sta su pisali i gde ima

bane bezar

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Odg: KONTRA UDARAC MUP-a na RTS-u
« Odgovor #21 poslato: Novembar 08, 2013, 06:57:59 posle podne »

Poštovani,

U vezi obaveštenja od dana 07.11.2013. godine, kojim smo tražili da, ukoliko ste podneli zahtev za utvrđivanje uslova za dobijanje dozvole za osposobljavanje kandidata za vozače, od Uprave saobraćajne policije MUP-a Republike Srbije dobili smo obaveštenje da ukoliko ste nas obavestili da ste ste ispunili sve uslove a da se prilikom uvrđivanja uslova utvrdi da uslovi nisu ispunjeni, zahtev će biti odbijen.
Potrebno je da se do 14.00 casova ponovo izjasnite na gore navedene okolnosti.


monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: KONTRA UDARAC MUP-a na RTS-u
« Odgovor #22 poslato: Novembar 08, 2013, 07:41:07 posle podne »
Pocelo je veselje sad kad uzjase inspektori NAOSTRENI!!!

vozac

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Odg: KONTRA UDARAC MUP-a na RTS-u
« Odgovor #23 poslato: Novembar 08, 2013, 08:28:36 posle podne »
"Samo predajte, makar I prazne zahteve" Hahaha

Instruktor Pera

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 54
    • Pogledaj profil
Odg: KONTRA UDARAC MUP-a na RTS-u
« Odgovor #24 poslato: Novembar 08, 2013, 09:03:33 posle podne »
Pa to sa praznim papirom i pije vodu nekako. Kad dobiješ mejl od njih napišeš da nisi još spreman i da ti treba još vremena i oni odlože dolazak kod tebe i ostane ti 80.000. za drugi put.
E sad, frka je što niko nije siguran da li ispunjava sve uslove.
Ja mislim da ispunjavam a oni dođu i kažu da npr. nemam  izvod iz katastra da je lokal uknjižen kao poslovni prostor i da mi poresko uverenje da se plaća porez na taj lokal nije dovljno iako u objašnjenju koje je poslao General Simić tako piše.
Ili mi možda predavač malo zamuca od straha dok drži čas pred silnim inspektorima kao pred žirijem X-faktora, pa mu se predavanje otegne više nego što je po planu ?
I ostadoh bez pozajmljenih 80.000. ????
« Poslednja izmena: Novembar 08, 2013, 09:07:55 posle podne Instruktor Pera »

vozac

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Odg: KONTRA UDARAC MUP-a na RTS-u
« Odgovor #25 poslato: Novembar 08, 2013, 11:44:20 posle podne »
Sta mi vredi 80.000 hiljada kada ni za drugi put ne mogu da obezbedim pistu.

Instrukor voznje bre

  • Gost
Odg: KONTRA UDARAC MUP-a na RTS-u
« Odgovor #26 poslato: Novembar 10, 2013, 05:15:03 posle podne »
Tacno