Autor Tema: pomoc u vezi polaganja za vozaca instruktora  (Pročitano 25144 puta)

jocale

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Odg: pomoc u vezi polaganja za vozaca instruktora
« Odgovor #15 poslato: Decembar 03, 2011, 09:06:40 pre podne »
Svi ispiti se polazu usmeno.Na specijalistickom ispitu se resavaju testovi za odgovarajucu kategoriju.Za bilo koji ispit postoje skripte,ili se pa moze koristiti literatura sa viskih saobracajnih skola ili saobracajnog fakulteta po programu za vozaca instruktora.Pozdrav pitajte bilo sta u ovoj oblasti.

aleksa

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Odg: pomoc u vezi polaganja za vozaca instruktora
« Odgovor #16 poslato: Decembar 07, 2011, 09:31:31 posle podne »
hvala puno......a recite mi na polaganju dali je samo jedan od profesora ili vise njih??I jos da pitam samo ja polazem za neki dan prva dva ispita bezbednost i regulisanje saobracaja.....uzeo sam knjigu u biblioteci,bezbednost i reg saobracaja i otisao kod profesora....i on mi po tri pitanja,tj po tri strane rekao koje da isfotokopiram i naucim....pa me buni dal to nije malo....samo po tri pitanja iz cele knjige.... :)

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: pomoc u vezi polaganja za vozaca instruktora
« Odgovor #17 poslato: Decembar 09, 2011, 07:38:51 pre podne »
cini se,niko ti ne brani da naucis celu knjigu?welcome to serbia.

malo su nas bombardovali..maloo

jocale

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Odg: pomoc u vezi polaganja za vozaca instruktora
« Odgovor #18 poslato: Decembar 10, 2011, 09:17:04 pre podne »
Ne bi Vam skodilo da procitate i proucite jos neku knjigu iz ove oblasti.Profesor koji Vam je dao tri pitanja od Vas nece napraviti dobrog strucnjaka za ovu dosta ozbiljnu oblast.U obuci u narednom periodu cete imati kandidate sa razlicitim stepenom obrazovanja od NKV do doktora nauka.Sami procenite kako cete objasnjavati vrlo slozene i deliatne situacije kojih ima nebrojeno u saobracaju kandidatima koji su obrazovaniji od Vas.Zelim Vam puno uspeha ,ali trebate da znate da Vam znanje ne moze niko ukrasti i ukoliko baratate sa znanjem uvek cete naci posao bez obzira na krize i trenutne situacije.Pozdrav.


aleksa

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Odg: pomoc u vezi polaganja za vozaca instruktora
« Odgovor #19 poslato: Decembar 10, 2011, 06:06:55 posle podne »
Naravno,slazem se sa vama....i ja sam za to da vise znanja nikako ne moze skoditi....nego eto malo me je zbunilo to kad mi je on rekao da samo da po tri pitanja naucim za to polaganje......imao boh jos jedno pitanje....DALI NA POLAGANJU ISPITA SE IZVALE PITANJA,ILI VI PRICATE SAMI STA STE NAUCILI IZ TE OBLASTI KOJU POLAZETE?HVALA UNAPRED
« Poslednja izmena: Decembar 10, 2011, 06:14:29 posle podne aleksa »

uviz

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 68
    • Pogledaj profil
Odg: pomoc u vezi polaganja za vozaca instruktora
« Odgovor #20 poslato: Decembar 10, 2011, 09:30:53 posle podne »
nebrini,budi srecan .... pa i ako budes izvalio odgovor na ispitu....nebrini,budi srecan :) :) :)

aleksa

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Odg: pomoc u vezi polaganja za vozaca instruktora
« Odgovor #21 poslato: Januar 19, 2012, 10:38:52 posle podne »
Imam pitanje u vezi polaganja za instruktora......polazu se 6 ispita,e sad ispit koji se zove SPECIJALISTICKA TEORIJA......e sad zna li ko sta je to,kako se to polaze......?

dragče

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Odg: pomoc u vezi polaganja za vozaca instruktora
« Odgovor #22 poslato: Januar 23, 2012, 09:12:26 pre podne »
sa koliko godina se moze polagati instruktorski ispit za C kategoriju?