Autor Tema: obuka vozača po novom pravilniku  (Pročitano 220875 puta)

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: obuka vozača po novom pravilniku
« Odgovor #255 poslato: Februar 10, 2011, 10:39:09 posle podne »
ma samo cutite i cekajte..,i uzivajte ..bice sve dobro..,nekom..  ???
malo su nas bombardovali..maloo

vdsn

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Odg: obuka vozača po novom pravilniku
« Odgovor #256 poslato: Februar 11, 2011, 08:49:17 posle podne »
 uživamo ;D

volan

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 98
    • Pogledaj profil
Odg: obuka vozača po novom pravilniku
« Odgovor #257 poslato: Februar 11, 2011, 10:01:38 posle podne »


   Ne znam da li slavimo godisnjicu naseg udruzenja i pitam se da li iko od obicnih smrtnika u Srbiji zna da postojimo.
  A pitajte ih da li znaju za udruzenje "KOMBISTA" i prevoznika koje je verovatno formirano tek pre nekoliko dana kada su culi za poreski namet drzave

sasa69

  • Gost
Odg: obuka vozača po novom pravilniku
« Odgovor #258 poslato: Februar 12, 2011, 01:26:09 posle podne »
Kolega, kazu da sam provokator,neka....

kolega kazu da instruktore treba ujediniti.... neka,

Kod nas je malo auto skola sa vise instruktora, skoro je je svaka skola sa 2 instruktora i svaki je sebi gazda i direktor, i eto ponavljam da njih treba ujediniti zajedno sa nama.....

A mi samo cutimo i uzivamo, kao sto narod kaze : "Vezi konja gde di gazda kaze, pa makar i crko".

Izvinte ljudi, ali je ovo nasa stvarnost... :'(

vdsn

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Odg: obuka vozača po novom pravilniku
« Odgovor #259 poslato: Februar 13, 2011, 01:52:42 posle podne »
šta će nam istina...to govori i ova tišina na forumu...

Boban_19

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Odg: obuka vozača po novom pravilniku
« Odgovor #260 poslato: Februar 14, 2011, 06:49:54 posle podne »
Ma shta vishe i da pricamo kada je sve vec gotovo.....Jedino shto nam je preostalo da radimo je da se zajednicki potrudimo da protumachimo zakone koje nam napisu NADLEZNI,jer obicho ti njihovi zakoni ne samo shto su besmisleni,nego su i dvosmisleni.

volan

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 98
    • Pogledaj profil
Odg: obuka vozača po novom pravilniku
« Odgovor #261 poslato: Februar 15, 2011, 10:31:08 posle podne »


    postovani gospodine Raseta


    hteo sam da vas pitam da li ste ikada dobili odgovor na vase primedbe na nove Pravilnike koje ste uputili bilo kome (Agencija, MUP ..)

uviz

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 68
    • Pogledaj profil
Odg: obuka vozača po novom pravilniku
« Odgovor #262 poslato: Februar 16, 2011, 10:59:42 posle podne »
ovo je forum zajednice autoskola srbije,cudno je da se nijedna autoskola neoglasava,odnosno ne predstavlja se pravim imenom.!?!verujem da su mnogi od likova koji se javljaju i ostavljaju poruke i pitanja na forumu vlasnici autoskola.!?!pogledao sam finansijsko stanje  koje je postavio verovatno sekretar zajednice i malo se iznenadio: 1.jer tamo stoji da se uplate i donacije uplacuju na ime agencije za unapredjenje obuke.!?!  2.jer je stanje "-" pitam se hoceli zajednica autoskola opstati ako je vlasnici  autskola clanica  nepodrzavaju i nekoriste kao svoju  strukovnu asocijaciju.iskreno se nadam da ce vlasnici autoskola prepoznati svoj interes u zajednici i da ce je podrzati.

sasa69

  • Gost
Odg: obuka vozača po novom pravilniku
« Odgovor #263 poslato: Februar 17, 2011, 07:21:09 posle podne »
Kolega, kazu da sam provokator,neka....

kolega kazu da instruktore treba ujediniti.... neka,

Kod nas je malo auto skola sa vise instruktora, skoro je je svaka skola sa 2 instruktora i svaki je sebi gazda i direktor, i eto ponavljam da njih treba ujediniti zajedno sa nama.....

A mi samo cutimo i uzivamo, kao sto narod kaze : "Vezi konja gde di gazda kaze, pa makar i crko".

Izvinte ljudi, ali je ovo nasa stvarnost...

ja sam samo instruktor svih kategorija.....

ali nema problema, redjujemo madjarsko drzavljanstvo, pa kud koji mili moji.....

ako se nesto ne desi, nabolje......

pozdrav.....

vdsn

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Odg: obuka vozača po novom pravilniku
« Odgovor #264 poslato: Februar 17, 2011, 07:48:48 posle podne »
Da ne citiram nikoga.
Ipak da se razumemo, ovo nije sajt auto skola Srbije već sajt vlasnika auto skola.
To se prosto oseća i provejeva,i neće biti bolje sve dok se ne sagleda celina gospodo.
A celina su svi koji su u procesu koji se zove ,,obuka vozača,,   i ostali, koji imaju veze ili utiču na taj proces.
Urazumite se jer trebalo bi da živimo od ovog posla a ne da da preživimo, ili da se nadamo da cemo mi preživeti u a drugi ko zna.
Tačno da se kaže veži konja gde gazda kaže taman crko i gazda i konj, ali ako crkne, u stvarnosti će ipak biti sto si ga vezao.
E nemojte vezivati konja bas ako treba da crkne.
A gazdu nikako)
Aj poz!

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: obuka vozača po novom pravilniku
« Odgovor #265 poslato: Februar 17, 2011, 10:04:13 posle podne »
misljenja sam da treba raspravljati ,ali ipak na nekom nivou,oni malo strucniji malo o struci,ostali pitanjima ,ali konstruktivnim,a ostale teme u neki drugi deo foruma.i ja bih najradije ovde napisao i pozalio se kako politicari kradu i upropastavaju moj grad i moju zemlju,ali nije mesto ovde o tom.
znaci ako ce ovaj forum da zivi,ajd eda napravimo ovde msto za pitanja,trazenje odgovora..i iskustva koja nam mogu pomoci.
neverujem..,ali..
malo su nas bombardovali..maloo

sasa69

  • Gost
Odg: obuka vozača po novom pravilniku
« Odgovor #266 poslato: Februar 18, 2011, 08:56:13 posle podne »
0slazem se sa tobom kolega (apatinus2), ali ako ja moram od gazde i ovde na forumu sve da cupam klestima, onda j...s posao,
ali zato provociram da znam sta da pocnem sa sobom.
nisam pisao, ima negde na forumu, gospodin Kijo je rekao 2003 godine, (koji je mesec bio???), ne zna te vi sta vam se sprema, a vlasnici auto skola su se samo zadovoljno smeskali.....
i onda je rekao da se udruzimo, ali opet zadovoljno smeskanje, i evo nas u stvarnosti, svi zadovoljni samo mi provokatori ne znamo sta cemo sami sa sobom. pa bi da znam(o) sta nam se sprema. ako to ovde ne mogu da otkrijem, onda sto sam napisao,
zbogom, u nekom boljem ili losijem svetu...
kaze Sojic : ja sam iznenadjen i uvredjen, (ako nisam pomesao).

Izvinite na smetnji i dosadjivanju, ali se plasim da cemo dobiti uzmi ili ostavi, SAT + nas je lepo namagarcio, od TV AVALA jos nista.... itd.

marbo

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Odg: obuka vozača po novom pravilniku
« Odgovor #267 poslato: Februar 18, 2011, 10:12:07 posle podne »
Drage kolege, iz prethodnih poruka moze se tačno uočiti kako se ljudi koji rade obuku osećeju.
Zato pišite ljudi i čitajte komentarisite i postavljajte pitanja.
Tačno da svaka priča ima svoju temu, ali sve je na kraju jedno jedan problem i jedan posao.

Da bih ipak ostao u kontekstu ove teme evo pitanja na koje molim odgovor:
Misli li neko, da je obavezan po novom zakonu, da sprovodi principe neophodnog vaspitanja i obrazovanja koji se moraju sprovoditi u obuci hteli to ili ne. Andagogija ,pedagagogija,  kao i moguli se ostvariti didaktički zadaci sa ovako materijalističko sitnosopstveničkim interesima vlasnika, i td...sve do nekih pojedinaca?!

 Ili su to potpuno strane reči čije značenje i vrednost nam nisu ni poznate a kamoli njihova primena?


volan

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 98
    • Pogledaj profil
Odg: obuka vozača po novom pravilniku
« Odgovor #268 poslato: Februar 18, 2011, 10:45:22 posle podne »


  otkuda se ti stvori? kada sam ja postavljao ova pitanja jos prosle godine  i pozivao se da saobracajni ing. nisu bogom dani za ovaj posao niko me nije podrzao.
   i kud' poce bas od andRagogije... (izvini zbog slova)

marbo

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Odg: obuka vozača po novom pravilniku
« Odgovor #269 poslato: Februar 18, 2011, 11:14:22 posle podne »
da da slovna greška evo neću da je ispravljam, počeo sam jer je ovo ipak ili bar do skoro bila obuka većinom odraslih ali to sad i nije bitno, nisam pročitao tvoje pitanje pre, ali mislim da je to  dobro pitanje u svakom slučaju
eto stvorih se