Autor Tema: Problematia vezana za poligon, velicina, nacin obelezavanja .zna li se nesto o t  (Pročitano 11281 puta)

kosovo

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
U dosadasnjim razgovorima malo je bilo price oko poligina (ili ja nisam procitao), zna li se nesto o tome.
kosovo

Petar

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 319
    • Pogledaj profil
Odg: Problematia vezana za poligon, velicina, nacin obelezavanja .zna li se nesto o t
« Odgovor #1 poslato: Mart 25, 2010, 06:41:18 posle podne »
Погледајте део ОБУКА ВОЗАЧА у форуму.
Полигон ће бити обавезан.
Димензије зависе од категорија за које ће се школе регистровати, јер се он састоји од полигонских простора.
Бићете обавештени када тај Правилник буде готов.
Петар Рашета, секретар Заједнице ауто школа Србије.

krle_o

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: Problematia vezana za poligon, velicina, nacin obelezavanja .zna li se nesto o t
« Odgovor #2 poslato: Maj 07, 2010, 02:43:37 posle podne »
 Da li je donesena konačna verzija pravilnika i gde se može pogledati ? Unapred hvala.

soks5

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 105
    • Pogledaj profil
Odg: Problematia vezana za poligon, velicina, nacin obelezavanja .zna li se nesto o t
« Odgovor #3 poslato: Maj 07, 2010, 04:59:29 posle podne »
Da li je donesena konačna verzija pravilnika i gde se može pogledati ? Unapred hvala.
Koliko ja znam nije jos doneta konacna verzija pravilnika(makar za nas obicne gradjane). Ja se iskeno nadam da bi trebalo uskoro da bude donesena, mada jos uvek nista nije sigurno, kao sto nije ni sigurno do kada ce se raditi po starim pravilnicima. kao sto znate, pominju se dva termina do kada bi trebalo da se radi po starom: 10 jun odnosno do kraja godine. Iskreno se nadam da ce nas gospodin Raseta pravovremeno obavestiti


krle_o

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: Problematia vezana za poligon, velicina, nacin obelezavanja .zna li se nesto o t
« Odgovor #4 poslato: Januar 18, 2011, 06:51:47 posle podne »
Koliko sam načuo, usvojen je novi pravilnik pa bih zamolio da ga odgovorni postave ili obaveste na neki drugi način.
Pozdrav!

cakani

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Odg: Problematia vezana za poligon, velicina, nacin obelezavanja .zna li se nesto o t
« Odgovor #5 poslato: Maj 20, 2011, 01:02:23 pre podne »
Zna li neko da li u nekom od gradova iz ove nase drzave postoji poligon koji moze da posluzi za obuku kandidata po onim skicama koje smo svi videli iz pravilnika sa sajta?

sasa69

  • Gost
Odg: Problematia vezana za poligon, velicina, nacin obelezavanja .zna li se nesto o t
« Odgovor #6 poslato: Maj 20, 2011, 09:02:16 posle podne »
navak sigurno, ostalo ne znam. Alvirovic ili Petar mozda znaju gde jos....