Autor Tema: pocele mahinacije i mucke:  (Pročitano 10829 puta)

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil

micha56

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Odg: pocele mahinacije i mucke:
« Odgovor #1 poslato: Januar 23, 2013, 12:43:46 pre podne »
Ha - i kod nas su primali vise kandidata nego sto mogu da ih obuce. Ali je veci broj kandidata toliko navaljivao i trazio po auto-skolama da ih prime u obuku po starom, da su cak i prihvatali taj rizik da mozda i nece zavrsiti. Znam licno vise skola, koje za takve kandidate i nisu naplatili ni dinar obuke, jer im je i predoceno da mozda nece stici do 25.01.2013. i takvi kandidati su takvo stanje i prihvatili po sitemu - ako se zavrsi obuka placaju, a ako ne - NISTA. Prema tome, ako ne zavrse obuku - nema sta i kome da se zale. Probali su i nije uspelo i ... KRAJ.
Takvi ce, ako i dalje zele obuku - morati po novom i po novim cenama. Nema tu neka posebna filozofija.

MTK

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 55
    • Pogledaj profil
Odg: pocele mahinacije i mucke:
« Odgovor #2 poslato: Januar 23, 2013, 02:13:34 posle podne »
Највећа превара кандидата је код оних ауто - школа које су кандидатима скратиле обуку преко ПСП (АМ) или једноставним уписивањем часова без вожње.НАравно то је на њиховој савести , а на МУП-у је одговорност за лошу контролу.

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: pocele mahinacije i mucke:
« Odgovor #3 poslato: Januar 23, 2013, 02:23:22 posle podne »
Bravo i vecina auto skola je i upisivala CASOVE UNAPRED i knjizila ih a da nisu vozili ni jedan cas a da bi sto pre izlazili na testove i to su radile i uglednije auto skole a na kraju svi posteni i po PS radili i to je bruka i sramota a da ne kazem i KONTROLA mupa je traljava bila pa su auto skole imale slobodu kako hoce da rade i da LOVE U MUTNOM sto bi reko nas sekrear zajednice......... ;D

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: pocele mahinacije i mucke:
« Odgovor #4 poslato: Januar 23, 2013, 05:50:00 posle podne »
Slazem se sa micha56,ostali komentari,neprimereni.... ::)

sasa69

  • Gost
Odg: pocele mahinacije i mucke:
« Odgovor #5 poslato: Januar 23, 2013, 06:37:59 posle podne »
Slazem se sa kolegom MT, ali napominjem da bih voleo da radim u MUP i da kontrolisem njihove kontrolore..... i da ih kaznjavam sa 10%-60%, ili da posle trece greske lete, kako su oni napisali da zatvaraju auto skole, ili da oduzimaju licence.............  :P

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: pocele mahinacije i mucke:
« Odgovor #6 poslato: Januar 23, 2013, 07:24:51 posle podne »
i ja se slazem sa svima svako ima svoj stav hteli vi to ili ne primereno ili nije, nekome pase istina nekome ne pase a neko i nece da prihvati realnost ostalo nam je jos malo vremena do odbrojavanja :o

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: pocele mahinacije i mucke:
« Odgovor #7 poslato: Januar 24, 2013, 07:36:07 pre podne »
MIslim da detalji nisu ovde primereni,zbog ostalih koji posecuju forum::) ,znamo mi kakvi smo :),a ne zelim da zbog nekih i mene stavljaju u isti kos, ...tako gospodo,znate sta vam je ciniti, :)

MTK

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 55
    • Pogledaj profil
Odg: pocele mahinacije i mucke:
« Odgovor #8 poslato: Januar 24, 2013, 03:07:19 posle podne »
Па ФОРУМ и постоји због "ОСТАЛИХ"!!!
ЗАшто није примерено ако се истакне оно што није добро или коректно?
Да ли је потребно да се СВИ приклонимо разним мућкама како би смо СВИ били "КОЛЕГЕ".


GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: pocele mahinacije i mucke:
« Odgovor #9 poslato: Januar 24, 2013, 04:24:27 posle podne »
Upravo tako kolega MTK forum i jeste neka vrsta ramena za plakanje primedbe sugestije dobre i lose strane i svacija i razna iskustva i moze slobodno svako da komentarise o bilo cemu......... ;)

saban

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 135
    • Pogledaj profil
Odg: pocele mahinacije i mucke:
« Odgovor #10 poslato: Januar 24, 2013, 07:08:08 posle podne »
kakve mucke ljudi ocekujte sutra potpis registara NEMOJTE DA NAS IZNENADE KAO CETRNAESTOG JANUARA PROSLE GODINE POZDRAV I PAMET U GLAVU

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: pocele mahinacije i mucke:
« Odgovor #11 poslato: Januar 24, 2013, 07:22:44 posle podne »
Imam utisak da su nam stanovista potpuno razlicita,slazem se da razmenjujemo iskustva i da informacija brze putuje,ali ne slazem se sa pausalnim ocenama da je neko nekoga  prevario,voleo bih da mi objasnite u cemu je prevara,licno nisam nijednog kandidata poslao da polaze za AM,ali ako se kandidat slozi da na taj nacin obavi obuku u cemu je prevara ili mucka,i na koji nacin,ne interesuje me,ali pozivanje na kojekakve kontrole ,mi jako smeta,dosta mi je sto svaki drugi-treci dan kontrola na putu,na svaka 2-3 meseca inspekcijski nadzor,malo li je,sta jos treba?,i ranije sam rekao ako neko ima sta da prijavi ima gde da to i uradi,a ne ovako ovo izgleda kao poziv na javni linc autoskola,ako tako vi mislite ,sta onda da ocekujete od kandidata,da vas cene?....sigurno nece...

saban

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 135
    • Pogledaj profil
Odg: pocele mahinacije i mucke:
« Odgovor #12 poslato: Januar 24, 2013, 07:41:09 posle podne »
SUTRA JE DAN D kontrola saobracajne policije je danas pocela sutra ko vozi obavezno dodatne casove jer redovna obuka je zavrsena

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: pocele mahinacije i mucke:
« Odgovor #13 poslato: Januar 24, 2013, 09:04:37 posle podne »
svi znamo narkodilere i lopove ili nekog ko dana radnog staza nema a ceo dan sedi po kafanam i vozi skupa vuta..,a njih policija niti prati,niti im u poslu vrsi nadzor,niti ih zaustavlja na putu..itd..,niti im preti zbog zareza kaznom od 200000itd.. ,jbg kad se nam prilazi kao lopovima..
malo su nas bombardovali..maloo

mrkiboy74

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Odg: pocele mahinacije i mucke:
« Odgovor #14 poslato: Januar 24, 2013, 09:42:34 posle podne »
svi znamo narkodilere i lopove ili nekog ko dana radnog staza nema a ceo dan sedi po kafanam i vozi skupa vuta..,a njih policija niti prati,niti im u poslu vrsi nadzor,niti ih zaustavlja na putu..itd..,niti im preti zbog zareza kaznom od 200000itd.. ,jbg kad se nam prilazi kao lopovima..


Pa ko ti je kriv kolega kad hoćeš da budeš "lopov" ;) Možda bi nam bolje bilo da smo "poštenjačine" kao ovi što si ih opisao. Bar nas niko ne bi kontrolisao.  ;D A šta da se radi kad se država vodi pravilom - "Hvataj miševe dok slonovi protrčavaju"  :(